Home

Lajme

Sonte është nata e madhe për çiftin e njohur, i japin fund beqarisë, çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

No Comments Argëtim Thashetheme

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Çifti do të organizojnë dasmën në Shqipëri, ndërsa tani kanë përfunduar gjitha përgatitjet.

Ditën e sotme, Afrona e nisi me pamjen e detit, teksa po relaksohej pak orë para se të vishet me fustanin e bardhë.

Të ftuar në dasmën e çiftit janë edhe shumë emra nga bota e shoubizit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *