Home

Lajme

‘Një lajm i keq do ju shokojë’, Meri bën paralajmërimin e frikshëm për këtë shenjë horoskopi

No Comments Aktualitet Lajme

Bëhet fjalë për shenjën e Luanit. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të marrë një lajm që do ta shokojë nga ana psikologjike dhe shpirtërore.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu:

Dashi

Sot do perjetoni nje zhgenjim ne nje bashkepunim apo ne nje martese qe e kishit idealizuar por qe tashme do nzjerr ne shehsh qe nuk ishte ajo e duhura.

Demi

Nenje ceshtje pune dhe qellimesh do kuptoni qe keni dal me humbje apo keni humbur kohen kot deri me tani duke marre nje vendim te guximshem.

Binjaket

Sot do keni nje rrethane disi sokuese ne jeten personale dhe ne karriere Keni zgjedhur punen dhe njeriun e gabuar qe tashme ju le ne balte.

Gaforrja

Ne nje ceshtje familjare apo trashegimie do ndjeheni te braktsur apo te pavleresuar Ka mundesi qe dikush qe ishte bere si i aferm me ju tju lere papritur.

Luani

Do merrni nje lajm qe do ju shokoj nga ana psikologjike e shpirterore ne lidhje me nje takim qe do ju anullohet dhe qe ju e prisnit me shume romantizem

Virgjeresha.

Nje partner ne bashkepunim do tregoj qe thjesht ju ka mashtruar apo ju ka tradhetuar per shume kohe dhe humbjet do jene te shumaneshme.

Peshorja

Ka ardhur momenti qe ju te mos bini me preh e nje pune apo demagogjie qe ju kishte futur ne mendje nje histori me perralla per jeten dhe te ardhen tuaj.

Akrepi

Kaq shume do kuptoni qe joshjet dhe lidhjet e muajve te fundit kane qene vetem nje zhgenjim ku e keni futur veten per te kaluar dite romantike por qe personat kane qene te gabuar.

Shigjetari

Mendohet se edhe sot do kaloni nje cast te veshtire ne jeten tuaj shoqerore apo errotike duke kujtuar se keni sukses dhe fame por qe nuk po vertetohet sa duhet.

Bricjapi

Sot mbeshtetsit tuaj ne lidhje me nje ceshtje pune do ju lene pa mbrojtje apo do devijojne rruges duke mos ju takuar apo duke ju shmangur detyrimeve.

Ujori

Nje ndhme qe ju vinte nga jashte apo ne rruge ligjore sot do duket e pamundur dhe shume ne veshtiresi Per ceshtje studimore do keni nje zhgenjim.

Peshqit

Duket sikur keni vendosur ti beni te gjithe te dashuruar dhe romantike dhe ne te njeten kohe te zhdukeni me gjithe romancen tuaj te genjeshtert Por nuk do jeni vetem ju te humburit.

http://lajme-javore.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *