Home

Lajme

Gjiko poston fotografi të Elitës me gjoksin jashtë

No Comments Argëtim Thashetheme

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, tani e një kohë janë në lidhje, shkruan “Zëri.info”.

Këto ditë të nxehta çifti kanë shkuar në pushime ndërsa ajo cfarë vërehet është postimi i fotografive nga ana e tyre.

Ishte Gjiko ai i cili ë fundmi ka postuar një fotografi me Elitën e ku asaj i vërehet gjoksi. /ZËRI
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *