Home

Lajme

Mc Kresha fotografohet me të dashurën, të kapur dorë për dore

No Comments Argëtim Thashetheme

Reperi i njohur Mc Kresha është në një lidhje dashurie.

Ndonëse ai e la të kuptohej në spektaklin e humorit “Klanifornia”, ku ishte i ftuar së bashku me kolegun dhe mikun e tij Lyrical Son, lidhja e dashurisë vërtetohet më së miri nga një foto që po qarkullon së fundmi në mediat kosovare.

Mc Kresha shihet i kapur dorë për dore me një vajzë bjonde. Identiteti i saj ende nuk dihet, por duket se reperi nuk e ka aspak problem të dalë me të për shëtitje.

Burimi/gazetamapo.a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *