Home

Lajme

“Jeni shumë fundërrina”, Stresi ‘shpërthen’ ndaj medieve rozë

No Comments Argëtim Thashetheme

Stresi ka reaguar ashpër pas një artikulli që është shkruar në mediet rozë në lidhje me të dhe ish-partneren e tij.

Stresi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Por, postimi i tij i fundit ishte shumë më ndryshe nga të zakonshmit, kjo ngase kësaj radhe ai ka reaguar ashpër ndaj medieve rozë.

Pasi pa një artikull të shkruar për të dhe ish-partneren e tij, ai i quajti “fundërrina” mediet rozë.

“Jeni shum fundrrina ju media roze ju q… listen e dasmes sguxo robi me Dal prej shpie”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *