Home

Lajme

AMBASADORJA ÇITAKU: E TURPSHME PRITJA E LOJTARËVE ANGLEZË NË AEROPORT

No Comments Aktualitet Lajme

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshëm veprimin e bërë dje në aeroportin “Adem Jashari”, ku disa vajza i prisnin me lule lojtarët e Kombëtares së Anglisë.

Ky gjest u kritikua shumë në rrjete sociale, ndërsa ajo që nuk u përmbajtë ishte edhe Çitaku që ndër të tjera shkroi “S’kam qare pa e thanë, ajo pritja në aeroport…e turpshme”.

Ajo shtoi pastaj se e ngushëllon fakti se Federata e Futbollit të Kosovës dhe ne Dardanët nuk kanë qenë organizatorët e kësaj skene.

Burimi/insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *