Home

Lajme

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara publikojnë këngën e re “Doja”

No Comments Aktualitet Lajme

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

“Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash.

Ky projekt është punuar nga Darko Dimitrov, me tekst të Lindon Berishës.

Pranë një postimi në Instagram, Arilena e ka falënderuar Florin që thotë se i dha emocion kësaj kënge.

© SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *