Home

Lajme

Emina Çunmulaj tregon sa para dhuroi për të prekurit nga tërmeti

No Comments Aktualitet Lajme

Emina Çunmulaj është një tjetër person publik që ka i ofruar ndihëmën njerëzve të prekur nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur dje përmes një lidhje LIVE në emisionin “NIN” në Kosovë për mbledhjen e fondeve për Shqipërinë. Modelja që jeton në Los Angelos të Amerikës ka treguar se po dhuron 10 mijë dollar për popullin e saj shqiptar.

Gjatë lidhjes direkt, Emina nuk mundi dot të mbante lotët e saj dhe të shprehte dhimbjen e madhe që ndiente. Ajo premtoi se shumë shpejt do ktheheshe në Shqipëri për të bërë atë që ia do zemra.

Koha Jone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *