Home

Lajme

Jam betuar ne/per flamur!

No Comments Lajme Opinion

Që në orët e hershme të mengjezit, deputeti i Parlamentit të të Shqipërisë z. Kostaq Papa , deputet i Tiranes dhe i diasporës u drejtohet , votuesve , bashkëqytetarve dhe mbarë Diasporës që ai përfaqëson , me këtë mesazh shumë motivues në këtë kohe , që njerzit janë tejet të skandalizuar , nga lajme falce, që të trondissin gjithsesi, por Deputeti u gjindet pranë njerzve, sepese , sic thotë Ai – Është i betuar për flamur !

Ai deklaron në rrjetin social facebook , në profilin e tij : –

Per veten une kujdesem se nuk i perkas vetem vetes por dhe popullit e kombit tim ne ditet e tij te mira apo te veshtira.
Ndjek cdo gje me kujdes qe ndodh per mua e popullin tim dhe interesohem per mbrojtjen, zhvillimin, progresin dhe perjetesine e kombit tim.
Te gjithe bashke do ja dalim!
Ne qe morrem persiper te bejme dicka per popullin tone duhet te vazhdojme ta bejme deri ne minuten e fundit te jetes.
Kombi eshte i pari!
Ne punojme e jetojme per te!
Nese nuk eshte ai, nuk jemi as ne!
Mish per top apo numeror topi ne oborrin e fqinjeve grabitjar une nuk do te jem asnjehere !
Jam betuar ne/per flamur!

KOSTAQ PAPA Deputet i
Tiranes dhe Emigracionit
Tirane 15.04.2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *