Home

Lajme

SI do e ndryshojne te rinjt te ardhmen?

No Comments Aktualitet Lajme

Marjana Koceku studentja qe garon per Ambasadore Evropiane e te rinjve ne Ballkanin Perendimor

Ajo eshte nje studente ekselente dhe nje aktiviste e shkelqyer e te drejtave te njeriut. E ka ndertuar jeten dhe do ta ndertoje dhe karrieren e saj ne bazat e forta te edukimit dhe dijes.E kush me mire se rinia mund ta beje ndryshimin dhe te ndertoje nje te ardhme me te mire. Padyshim qe SHqiperia ka nje potencial te jashtezakonshem te rinjsh me plot jete dhe energji. Rinia si vitaliteti i nje kombi ka ne dore shume te beje por shume pak kush e merr guximin. Sot Marjana Koceku me nismen e Bashkimit Evropian po garon per Ambasadore Evropiane e Rinise. Cfare do te thote kjo? Qe ajo do te jete nje ze i joni ne Evrope tashme, ku do filloje dhe karrieren e saj diplomatike duke mbeshtetur gjithnje Shqiperine dhe shqiptaret me qellim krijimin e nje rajoni dhe nje te ardhmeje me te sigurt. JU sot mund te kontribuoni duke votuar Marjanen online ne linkun https://www.webalkans.eu/voting/marjana-koceku/
Hapat per te votuar: 1. Kliko REGISTER vendos emailin qe ke aktiv dhe krijo nje kod cfaredo. 2. Kliko tek rrethi I vockel prane PRIVACY POLICY
3.Beji REGISTER dhe kliko linkun qe te vjen ne email. 4.Vendos perseri EMAIL dhe KODIN qe vendose ne fillim dhe beji vote tek emri MARJANA KOCEKU.

Burimi- Ky material u dergua nga Kejvi Mici

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *