Home

Lajme

Muajt më të mirë dhe të lumtur për dashurinë në vitin 2021

No Comments Argëtim Kuriozitet

Muajt ​​më me fat për dashurinë në vitin 2021 janë shkurt, qershor, shtator dhe dhjetor.

Shkurti është muaji i dashurisë, dhe këtu janë 3 shenjat e zodiakut që janë të lumtur në këtë muaj:

Dashi

Personat e lindur në këtë shenjë do të kenë shumë surpriza në dashuri. Nëse në janar ata u përballën me disa momente të tensionuara në jetën në çift, shkurti u sjell atyre atë që po kërkonin.

Virgjëresha

Personat e lindur në shenjën e Virgjëreshës do të shijojnë shumë momente të bukura në dashuri. Virgjëreshat janë shumë të komplikuara kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, por në shkurt , ata do të gjejnë personin e duhur, atë person që do t’i bëjë ata të ndihen mirë.

Binjakët

Binjakët do të shijojnë një muaj të jashtëzakonshëm. Në shkurt, ata do të kuptojnë se çfarë u nevojitet vërtet për të shëruar zemrat e tyre.

Muaji Qershor

Në këtë muaj do të keë fat në dashuri këto 3 shenja: Demi, Akrepi dhe Peshqit.

Demi

Njerëzit e kësaj shenje do të keni një muaj të shkëlqyer. Do të mund të takojnë njerëz interesantë dhe nuk do të kenë probleme të zhvillojnë njohje të reja.

Akrepi

Akrepët janë të lumtur në dashuri. Nëse ata janë përfshirë tashmë në një marrëdhënie serioze, ata do të kenë një muaj të qetë.

Peshqit

Gjatë këtij muaji, ata mund të takojnë dikë tërheqës në një prej arratisjeve ose udhëtimeve të tyre. Peshqit do të luajnë rreth më shumë se zakonisht, dhe ata mund të bien në dashuri.

Shtatori do të jetë një muaj me fat në dashuri për shenjat si: Peshorja, Demi, Virgjëresha.

Peshorja

Do të jetë koha që të lini në të shkuarën një histori dashurie dhe të orientohen në një drejtim tjetër.

Demi

Ata që janë në një lidhje toksike do të mund të dalin jashtë saj. Presin lajme të mira gjatë muajit.

Virgjëresha

Në përgjithësi, megjithatë, sektori sentimental përfaqësohet shkëlqyeshëm në muajin e përvjetorit tuaj, dhe tensionet janë të parëndësishme në krahasim me ndryshimin pozitiv emocional.

Shenjat më me fat në muajin Dhjetor janë Gaforrja, Shigjetari dhe Ujori

Gaforrja

Nëse marrëdhënia me partnerin e jetës është afatgjatë, ju me siguri do të dëshironi që ai të tregojë qëllimin e tij për të kaluar në fazën tjetër të jetës tuaj.

Shigjetari

Dhuratat dhe koha e kaluar me të dashurit tuaj, dhe veprimet tuaja bamirëse rreth Krishtlindjeve mbushin zemrën tuaj me lumturi dhe trupin tuaj me energji.

Ujori

Nëse dëshironi që i dashuri juaj të jetë në këmbët tuaja, duhet të tregoni më shumë mirëkuptim dhe pranueshmëri !! Mos i kërkoni partnerit tuaj të ndryshojë nëse mundeni, bëjeni!/

Burimi/ CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *