Home

Lajme

Puthja e Teas me Beartin, opinionistja Fatma tregon cili është morali i gjithë historisë (FOTO)

No Comments Aktualitet Lajme

Fotografitë dhe videot e Teas që shijon puthjen pasiononte në krahët e Beartit po bëjnë namin në rrjet, ndërsa nuk kanë munguar reagimet nga personazhet dhe opinionistët e Për’puthen.

Mes tyre është edhe Fatma Haxhialiu, e cila u bëri thirrje të rinjve, të cilët janë të fiksuar pas personazheve të ndryshëm që atë kohë e dashuri t’ia japin atyre që i kanë bërë kokën dhe jo idhujve televizivë.

“Morali është: Mjaft bëtë idhull ça shikoni në tv dhe atë kohë e dashuri je

Puthja e Teas me Beartin, reagon opinionistja Fatma: Morali i gjithë kësaj është…

pjani atyre që ju kanë bërë kokën, se me para jepni jetën per Tean, Bean, Lean se sa për njerëzit e shtëpisë”, shkruan Fatma.

Nuk la pa ironizuar faktin që janë hapur shumë faqe fansash për të mbështetur Tean dhe Andin, të cilët dolën çift nga programi.

“Përpara se t’i rikthehemi normalitetit çfarë do bëhet me adresat e fansave te tipit: TeaAndi? Do fshihen apo do konvertohen ne TeaBearti?” përfundon Fatma.

Ndërkohë kujtojmë se disa ditë më parë Tea u përpoq të përgënjeshtronte akuzat e Shqipe Hysenajt, se ajo ishte duke mashtruar publikun me imazhet ku dukej pranë Beartit, ish konkurrent i Për’puthen.

Burimi/top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *