Home

Lajme

‘Tea është me mua, jemi bashkë. Është dashuri e vërtetë!’- vjen reagimi i Beartit pas publikimit të fotove me Tean

No Comments Aktualitet Lajme

Fotografitë dhe videot e Teas që shijon puthjen pasiononte në krahët e Beartit po bëjnë namin në rrjet ku reagimet dhe komentet janë të shumta.

Pas publikimit të këtyre fotove ka ardhur edhe reagimi i Beartit. Në një video që është shpërndarë në rrjet, Bearti e pranon që është në një lidhje me Tean. Ai thotë se dashuria e tij me Tean është një dashuri e vërtetë.

“Përshëndetje të gjithëve. Ndjej një detyrim për publikun që në emrin tim dhe Teas të flas tani. Rrethanat erdhën t’ju them them se gjithçka keni marrë vesh për mua dhe Tean është e vërtetë. Tea është me mua, jemi bashkë. Por ju betohem me dorën në zemër se në të gjithë këtë histori, Tea është e pafajshme.

Tea është viktima e kësaj situate. Por më vonë do të mësoni të vërtetën e kësaj historie. Ka rëndësi që mbi gjithçka është një dashuri e vërtetë dhe pse jo më e bukura e të gjithë dashurive. Faleminderit!”- thotë Bearti.

Kujtojmë që Tea doli nga programi i Përputhen bashkë me Andin si një çift. Ata ishin ndër çiftet më të komentuara edhe gjatë emisionit.

Reagimi i Beartit me video:

https://www.instagram.com/p/CKpsXeJlkKP/

Burimi/top-channel.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *