Home

Lajme

Tea publikon provat dhe hedh në erë produksionin, ja faktet që tregojë se ata e dinin

No Comments Argëtim Thashetheme

Vazhdon ende te diskutohet ne rrjet per trekendeshin Tea Andi Beart ku njerezit i kerkojne llogari Teas.

Pak minuta me pare nje ndjekes e ka pyetur Tean se pse nuk nxjerr prova per ato qe thote kur e ka ndergjegjen e paster. Kaq ka mjaftuar qe Tea te nxjerre nje bisede me gazetaren e Perputhen.

Ne videot e postuara shihet qe gazetarja i kerkon Teas foto me Andin dhe mamin e tij per ti perdorur ne emision dhe Tea pasi i dergon disa foto ajo ngurron te kete pamje nga nata e Vitit te Ri.

”O Leda une isha ne Kosove per Vit te Ri nuk e di nga e ka kaluar Andi”- ka thene Tea ne nje audio.

Kjo ishte goditje finale per produksionin dhe Tea sapo vertetoi qe ata kane qene ne djeni te lidhjes me Beartin por pavarsisht kesaj i kerkojne foto per te vazhduar skenarin e tyre.

Burimi/maska.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *