Home

Lajme

Madison LeCroy ka një mesazh për të gjitha femrat teksa pozon topl*ss

No Comments Argëtim Thashetheme

Madison LeCroy dëshiron që bota ta dijë se ajo më në fund ndihet rehat në lëkurën e saj.Ylli postoi një foto topless në Instagramin e saj të shtunën duke falenderuar kirurgun e saj plastik.

“Unë kurrë nuk kam menduar se do të kisha nevojë, e aq më pak për operacione plastike ”, shkroi ajo në postim.

Në foton bardh e zi, LeCroy shfaqet e buzëqeshur dhe duke mbuluar gjoksin me dorë.

LeCroy e cila ndryshe njihet si “e fiksuar pas fitnesit” shkroi se lindja e një fëmije e la atë mosbesuese në trupin e saj.

“Kohët e fundit unë u njoha me doktorin dhe ai më ktheu besimin tim dhe transformoi pjesët e trupit tim për të cilët isha më e vetëdijshme. Gratë nuk duhet të turpërohen kurrë për të bërë diçka që i bën të ndjehen më të sigurt ose ta duan veten më shumë,” shkroi ajo.

“Nëse të bën të ndihesh më mirë me veten, bëje! Nëse motra, nëna, vajza apo shoqja juaj po mendon të bëjë diçka për të rritur besimin dhe vetëvlerësimin e tyre, atëherë përkrahini ata! “

https://www.instagram.com/madison.lecroy/?utm_source=ig_embed

Burimi/maska.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *