Home

Lajme

Me veshje kombëtare, Rita Ora uron 13 vjetorin e Pavarësisë: Urime Kosova jonë

No Comments Aktualitet Lajme

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, i ka bërë një urim të veçantë shtetit të saj të origjinës, në 13-vjetorin e Pavarësisë së tij.

Këtë gjë ajo e ka bërë përmes dia fotografive të publikuara në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram, ku shfaqet me veshje kombëtare – fotografi këto të cilat janë realizuar në prapaskenat e xhirimeve të kilipit të saj më të fundit.

Në një nga imazhet kryesore, Ora shfaqet duke bërë shqiponjën me duar, ndërsa pozon me veshjen tradicionale që ia punoi stilisti kosovar, Valdrin Sahiti.

Burimi/fanpage.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *