Home

Lajme

“Ashtu Sikur Dje”, Platforma virtuale e krijimtarise letrare e cila beri mijera ndjeksa

No Comments Argëtim Letersi

“Një hije shpirti i fshihet mendjes për tu mos u bindur! Fshihet në momentet e ngrohta të së shkuarës,ashtu si dje.
Ndiqe rrugëve!” eshte kjo dhe nisja e kopertines e ketij libri virtual i cili sefundmi ka bere shume admirues te tij ne rrjetet sociale.
Autorja Brikela Zeneli, pervecse studimeve te kryera ne degen e arkeologjise dhe trashegimise kulturore, nuk e ka ndalur asgje per te botuar krijimtarine e saj letrare dhe online nga ku korri shume sukses.
Interesi i publikut ka qene tejet i madh, madje duke arritur te promovohet deri ne mediat e Danimarkes.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nje projekt i cili cdo moshe dhe gjini mund ta gjej veten, dhe mbi te gjitha nje projekt i bazuar rreth kultures dhe artit te vertete, pasi ky i fundit duket sikur e ka humbur rendesine e merituar nga publiku per shkak te inovacionit teknologjik. Tashme, me plaftormen e re “Virtual Book”, “Ashtu Sikur Dje”, Brikela Zeneli e ka bere me te thjesht metodologjine e te pervetesuarit te artit kudo qe ju ndodheni.

Mund ta ndiqni ne instagram faqen zyrtare ashtu_sikur_dje
ose ne rubriken letrare ne websiten kristal-tv.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *