Home

Lajme

Zbulohet e vërteta tronditëse e Locos: Jam i birësuar

No Comments Argëtim Thashetheme

Loco ka qene ne qender te vemendjes pas debateve qe pati ne Perputhen, sherrit kryesisht me Arjanin dhe per largimin e tij. Por vec ktyre vemendjen e ka marre nje tjeter deklarate e Locos.

Cdo dite para emisionit Juli ben video me konkurrentet ku u drejton pyetje nga me te ndryshme. Nje nder to ishte: Sa motra vellezer keni.

E kur ka ardhur rradha tek Loco ai ka thene: ”Jam i biresuar”- nuk dihet nese e ka thene per humor apo prej verteti. Gjithesesi Loco ka qene gjithmone shume i rezervuar persa i perket jetes se tij familjare.

Burimi/zyrtare.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *