Home

Lajme

Andrra dhe Sinani bëhen prindër për herë të dytë, fotoja e parë e bebushit të porsalindur

No Comments Aktualitet Lajme

Çifti shumë i dashur për publikun, Andrra dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë. Andrra ka sjellë në jetë një djalë, emrin e të cilit nuk e kanë zbuluar ende.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në Instagram. Andrra ka publikuar një foto të bebushit, krahas së cilës ka shkruar: “E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot!”. Ajo i ka bërë tag Sinanit dhe djalit të saj të parë, Ansit.

Kujtojmë se pak kohë më parë Andrra zbuloi se ishte dëshira më e madhe e Ansit të bëhej me një vëlla.

Burimi/zeromedia.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *