Home

Lajme

Turp…Gane turp…turp….per ty…,deputete”!!!

No Comments Lajme Opinion

Turp…u.d..liderit e partise tuaj turp….
Q’far urrejtje ndaj kryeministrit te Shtetit tuaj !
Per q’far angazhohesh ti e te gjithe ata-ato si ti?
I frikesoheni drejtesise se e ndieni veten fajtor per te keqijat qe kini bere me pushtetin 20 vjet liri 13 vjet Shtet!
Turp….Gane..turp….turp….
Nuk po kini asnje argument kunder Albinit
Vetem fyeni, akuzoni, shpifni pa fije turpi….
Fajesoni femijet e vegjel pa e ditur fare se si flet e si rritet e si do te flet ne te ardhmen!
Prekni nderin e familjes qe s’eshte ne traditen Shqipetare! Turp…Gane turp….
A ke qen ti Gane ne familjen e Albinit?
Aje perkujdesur per femiun e tij per ta ditur se si flet dhe si do te flet ne te ardhmen???
Sa vjet i ke pas ti kur e ke mesu emrin tend?
Turp…Gane turp….
Kerkoni anulimin e korigjimin e gabimeve e neshtrimeve te juaja ndaj Serbise per vite me radhe qe t’jav zgjidh Albini per nje dit ne qeveri!
Turp…Gane turp… per ty e partin tuaj qe nuk distancohet nga ti!
Q’fare kerkoni nga Albini pse i kini bere leshimet e nenshtrimet ndaj Serbise???
Pse e kini votu gjykaten speciale lideri e partia e juaj??? Q’ka doni tash nga Albini!
Pse nuk e zhbete gjykaten? pse nuk i korigjuat gabimet e juaja sa ishit vet ju ne pushtet???
Q’ka deshironi tash nga Albini!
Asgje nuk kini drejt te kerkoni nga kjo qeveri!
E din Albini vet se si punon e vepron !
Nuk ka nevoje as per keshilla as per kerkesa te juaja! Ju tani heshtni e mos fyeni mjafte me!
Turp…Gane turp..Gane ..turp..te jesh deputete

Burimi/Facebook/Mati Mehti/Të gjithë në Vetëvendosje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *