Home

Lajme

Tea pranon publikisht ndarjen nga Bearti dhe flet për arsyen të këtij vendimi të papritur

No Comments Argëtim Thashetheme

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea ka konfirmuar publikisht ndarjen e saj nga Bearti. Në një komunikim në rrjetet sociale me ndjekësit e saj, Tea ka folur hapur për periudhën që po përjeton.

Ajo ka pranuar publikisht ndarjen dhe ka treguar se kanë pasur arsye të forta për këtë vendim.

E pyetur rreth gjendjes shpirtërore Tea është shprehur: “Kam qenë më mirë dhe do të jem më mirë”.

Kujtojmë se “Prive” ka bërë të ditur se dyshja janë ndarë pasi kanë botëkuptime të ndryshme.

Tea pranon publikisht ndarjen nga Bearti dhe flet për arsyen të
Tea pranon publikisht ndarjen nga Bearti dhe flet për arsyen të
Tea pranon publikisht ndarjen nga Bearti dhe flet për arsyen të
Tea pranon publikisht ndarjen nga Bearti dhe flet për arsyen të

Burimi/sot.com.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *