Home

Lajme

PërPuthen/ Jasmina bën deklaratën e papritur për Andin (VIDEO)

No Comments Argëtim Thashetheme

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me njëri-tjetrin.

Më tej, Jasmina befasoi me vendimin e paprítur në “Për’puthen Prime”, teksa u çua dhe i dhuroi Andit një puthje në buzë në mes të studios.

Jasmina u pa shumë e emocíonuar pas puthjes me Andin dhe gjithashtu i konfirmoi Arjanit se kishte përjetuar aq shumë emocíone, sa kishte nisur të drídhej prej tyre.

Ajo e ka pranuar që prej fillimit tërhéqjen për Andin dhe duket se ky pëlqim po i kthehet në ndjenjë më të fortë.

Puthjet kanë vazhduar të jepen, ndërkohë që të gjithë dyshojnë se ata mund të jenë të lídhur me njëri-tjetrin.

Për t’i vërtetuar Jasminës se është serioz në njohjen me të, Andi deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në emision, ndërsa kjo e fundit tha se do të vazhdojë edhe takimet me djemtë e tjerë, pasi nuk ka ende aq shumë siguri nga Andi për të marrë edhe ajo të njëjtin vendim.

Së fundmi, autorja e programit Olsa Muhameti ka zbuluar se Jasmina më në fund është deklaruar vetëm për Andin.He kissed Andin on the lips, the competitors “cross” Jasmina in the studio: Take and …! – Gossip

“Andi Artani deklaroj se në këtë program jam vetëm për ty”, dëgjohet që thotë Jasmina në puntatën që do të transmetohet sot.

“Ndodh sot e shumë pritura, Jasmina bën deklaratën për Andin”, paralajëmron Olsa.

Autorja e “Për’puthen” ka zbuluar po ashtu se çifti i saj i preferuar gjatë gjithe programit është Andi dhe Jasmina.

He kissed Andin on the lips, the competitors "cross" Jasmina in the studio: Take and ...! - Gossip

Burimi/lajme24ore.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *