Home

Lajme

E papritur/ Geljani deklarohet vetëm për Sarën

No Comments Argëtim Thashetheme

Disa ditë më parë konkurentja e Përputhen Sara u deklarua vetëm për Geljanin pasi nuk kishte pëlqim vetëm për dhe nuk e shikonte veten me një djalë tjetër. Ditën e sotme u trasmetua takimi I saj me Geljanin dhe ata u treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Boksieri u shpreh me fjalë plot ndjenjë se është në program vetëm për të.

Ai tha se nuk ka ndjenja për asnjë në program dhe vetëm për Sarën, ndërsa kjo deklaratë e fortë u finalizua me një kërcim romantik nën tingujt e muzikës së Ed Sheeran.

“Nuk e shoh veten me asnjë tjetër nga vajzat. Ka qenë një ndër pëlqimet e mia. Do ta shikojmë më vonë se si do të shkojë. Takimi me Sindin ka qenë shumë i bukur por unë nuk kam ndjenja, me vajzat e tjera unë kam shumë respekt. Kjo është deklarata ime”, tha Geljani.

Burimi/CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *