Home

Lajme

Plas dashuria në rrjet/ Melisa dhe Andi dedikime njëri-tjetrit: E shtrenjta ime

No Comments Argëtim Thashetheme

Melisa dhe Andi janë dy prej personazheve më të përfolur të momentit. Pak ditë më parë, dyshja konfirmoi se janë në një lidhje dhe pas atij momenti nuk i kanë kursyer as dedikimet e dashurisë në rrjetet sociale.

Andi ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Melisën dhe krahas shkruan: “Me ty ndihem kaq plot…e shtrenjta ime!”

Ndërkohë nga ana tjetër edhe Melisa i ka shprehur dashurinë duke iu përgjigjur mbishkrimit: “Mi ke dhënë kuptim vetes sime dhe jetës gjithashtu ❤️”.

Burimi/ CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *