Home

Lajme

Aulona Musta plas ‘bombën’/ “Dyshja e Përputhen kërkoi 5 mijë euro për një intervistë”

No Comments Argëtim Thashetheme

Konkurentët e emisionit Përputhen janë kthyer në personazhet më të komentuar dhe më të ndjekur rrejtet sociale dhe shpeshherë janë të ftuar në emisione të ndryshme.

Moderatorja Aulona Musta gjatë një interviste në emisionin “Pardon my french” është shprehur se njëri prej çifteve të Përputhen I ka kërkuar 5 mijë euro për të shkuar në intervistë.

“Njërin nga çiftet i ftova në emision dhe më kërkuan 5 mijë euro për të qenë të pranishëm në intervistë”, u shpreh Aulona. Ajo nuk ka zbuluar se për nga konkurentët bëhet fjalë.

Burimi/CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *