Home

Lajme

Një tjetër çift në Përputhen/ Aristela jep deklaratën e fortë

No Comments Argëtim Thashetheme

Përputhen është një nga programet më të ndjekur të momentit. Konkurentët e saj janë shumë të komentuar për romancat midis tyre. Në programin e sotëm Aristela dha një deklaratë për djalin me të cilin ka disa javë që po zhvillon takime, Princin.

Duket sikur mes tyre po lind një romancë. Aristela u shpreh se ndihet shumë mirë me Princin dhe se fokusin e ka vetëm tek ai. Gjthashtu ajo deklaroi se nuk do të dalë me asnjë djalë tjetër konkurent të Përputhen.

“Jam shumë ok me Princin përveç faktit që dua ta njoh më tamam por nuk dua të jap një deklaratë. Momentalisht jam e fokusuar vetëm tek Princi dhe nuk do të dal me djem të tjerë”, u shpreh Aristela.

Burimi/CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *