Home

Lajme

Atdheu harron Antonelën/ Rikthehet tek “dashuria e vjetër”

No Comments Argëtim Thashetheme

Atdhe Xharavina pak javë më parë u rikthye në emision duke kërkuar takim me Antonelën. Pas dy takimeve me të, duket se është kthyer sërish tek Sara, me të cilën ka shkëmbyer edhe puthje brenda në Përputhen.

Sara para pak ditësh u deklarua për Gelianin, por i befasoi të gjithë kur publikoi foton me Atdheun ku krahas shkruante: Bashkë zihemi por nuk rrimë dot pa njëri-tjetrin.

Pas kësaj deklarate Geliani reagoi në një status duke i treguar daljen dhe duke e cilësuar si një njeri me shumë fytyra.

Mirëpo Atdheu dhe Sara duket se janë rikthyer sërish tek njëri-tjetrit.

Atdheu ka “harruar” Antonelën dhe është rikthyer sërish tek Sara.

Në një foto të fundit të publikuar nga Sara, Atdheu ka lënë një emoji zemër duke treguar kështu se gjithçka po shkon mirë mes tyre./ CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *