Home

Lajme

U deklarua për Aristelën/ Princi: Je gjysma ime

No Comments Argëtim Thashetheme

Ditën e djeshme në emisionin Përputhen u transmetua takimi i Antonelës dhe Princi, ku ky i fundit është deklaruar vetëm për të në emision. Ata janë dukur shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar as komplimentat e Princit për Aristelën. Ai u shpreh se konkurentja për të është gjysma që i mungon. “Je e pjekur, je e bukur, je gjysma ime që më mungon”, tha Prici.

Ai bëri deklaratën më të bukur të mundshme teksa gjatë takimit të javës të kaluar, ndërsa dyshja po shikonin një film në “led wall”, gjithçka u ndërpre pasi u shfaq Princi në ekran.

“ Kam dyshimet e mia që dua të më hiqen pasi nuk e di nëse ke diçka me Blerimin apo po e bën për të më bërë mua xheloz. Nuk e shikoj dot veten me asnjë tjetër aty në emision, prandaj aty jam vetëm për ty. Dua që të kthehesh e të më përqafosh”, shprehet ai./CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *