Home

Lajme

Jonida Maliqi shprehet e perlotur për Romeon/ E dua dhe jam me të, por jam 12 vite më e madhe dhe…

No Comments Kulture

Kengetarja e njohur Jonida Malidi e ka pranuar tashme se ka nje lidhje mes saj Romeo Veshaj. Ne nje emision pasditeje ajo e ka pranuar se ka dike ne jeten e saj dhe se po tregohet e kujdesshme tashme sepse nuk eshte me 17 vjece.

Mirepo kur u pyet a do te donte te kishte nje mashkull per meshtetje ne jete ajo e ka pranuar dhe pranon se ka nevoje per dike, per mbeshtetje ne jete dhe se ajo cdo gje e ben me dashuri.

Nje pjesë nga biseda mes kengetares dhe Arditit:

Ardit Gjebrea: Do doje të kishe një mashkull në jetën tënde sepse mashkulli ëshë një mbështetje apo jo?

Jonida Maliqi: Pa dyshim që kam nevojë për një mashkull në krah, mendoj që çdo femër ka nevojë të ketë një mashkull në krah. Do doja të kisha një shtyllë ku të mbështetesha, një përqafim të ngrohtë, dua shumë duke qenë natyrë emocionale dua të jap shumë dashuri dhe të jap shumë dashuri sepse dashuria të jep shumë energji dhe të bën pozitiv. Nuk i them kurrë jo dashurisë.

Ardit Gjebrea: Është, do vijë, je në këtë moment, e ke?

Jonida Maliqi: Është, padyshim që është, por më duhet të jem e kujdesshme, nuk duhet të nxitohem.

Ardit Gjebrea: Pse?

Jonida Maliqi: Nuk dua të lëndoj askënd edhe nuk jam më 17 vjeç.

Ardit Gjebrea: Ka mbi 20 vite që njihemi dhe sa mirë më vjen të të dëgjoj kur flet kështu dhe sa shumë je

Burimi/amarsangbad.website/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *