Home

Lajme

Burri lyen gruan me benzinë dhe i vë flakën

No Comments Aktualitet Lajme

Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Këllëz të qytetit të Gjirokastrës, ku burri i ka vënë flakën bashkëshortes.

Sipas informacioneve policore, 72-vjeçari me iniciale P.J. ka lyer me benzinë gruan dhe më pas i ka vënë flakën.

Bashkëshortja u dërgua me urgjencë në spitalin e qytetit dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

72-vjeçari është arrestuar dhe akuzohet për plagosje të rëndë me dashje. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Burimi/tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *