Home

Lajme

Dua Lipa përkrah garuesit kosovar në lojrat e Tokyo 2020

No Comments Kulture

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po i ofron mbështetje të madhe xhudistëve kosovar.

Përmes publikimeve në Instastory ajo po tregon që është krenare për arritjet e tyre, shkruan Indeksonline.

Sot ishte ndeshja e Akilit dhe Norës, ku Akili u mposht nga azeri, Rustam Orujov.

Ndërsa, Nora ka eliminuar japonezen Tsukasa Yoshida.

Finalja do të zhvillohet në ora 11:38 sipas kohës lokale të Kosovës.

Burimi/Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *