Home

Lajme

Enver Bytyci – Lazarati eshte i rrezikshem!

No Comments Lajme Opinion

Po. Eshte i rrezikshem per Edi Ramen, sepse 98 perqind e votuesve te Lazaratit votojne kunder Edi Rames!
Eshte i rrezikshem per ata qe nuk e duan Shqiperine. Dhe ketu ben pjese edhe Edi Rama.
Eshte i rrezikshem per te pabeset dhe kryeministri eshte me i pabesi nder te pabeset!
Eshte i rrezikshem per intrigantet dhe maskarenjte dhe…
Lazarati eshte i rrezikshem per te paudhet…. dhe ata jane jo pak, nder ta me i paudhi eshte ….
Lazarati eshte etaloni i atyre qe e duan atdheun, lirine dhe demokracine. Prandaj e urrejne tradhtaret, diktatoret, satrapet!
Ata qe e urrejne i kane bindur edhe amerikanet se Lazarati eshte i rrezikshem per ta. Se ne Lazarat ndodhin krime makabre cdo dite! Se Lazarati nuk mikpret si gjithe shqiptaret e me mire se ata! Se ne Lazarat ka gogole, ciklope, kucedra! Ne fakt eshte e kunderta!
Dhe per ta provuar kete te vertete ftojeni zonjen Kim dhe gjitha personelin e ambasades amerikane per ne Lazarat! Do te shohin se sa mashtrime jane bere kunder tij!

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *