Home

Lajme

“Bën kot sikur do burrë, është e lidhur! Ikën çdo muaj në Turqi”, gazetari nxjerr blof konkurrenten e “Përputhen”

No Comments Argëtim Thashetheme

Jo rrallëherë, konkurrentet e “Përputhen” janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës.

Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.

“Kjo femer jeton ktu n’Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e b*thët. E njof këtë pa u fut n’përputhen”.

Kjo deklaratë vjen nga një gazetar, teksa tani pritet reagimi i Adës.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *