Home

Lajme

Martesa e veçantë e çiftit nga Skenderaj, kurorëzohen me uniformë ushtarake

No Comments Aktualitet Lajme

Një çift nga Skenderaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një mënyrë më të veçantë, me uniformë ushtarake dhe pranë simboleve patriotike.

Të veshur me uniformë të Ushtrisë të Kosovës dhe me vizitë tek vendet e shenjta shqiptare, ky çift ka bërë të duket më ndryshe nga të tjerët.

Fotot e çiftit janë bërë te Kompleksi “Adem Jashari” në Prekaz dhe te shkronjat e simbolit “UÇK”.

Ky çift ka shkruar se dashuria e tyre e përjetshme është bërë duke iu lutur Zotit dhe betuar rreth flamurit.

May be an image of 1 person, standing, military uniform, outdoors and text that says 'っ'
May be an image of one or more people, military uniform and outdoors
May be an image of 2 people, people standing and outdoors
May be an image of 1 person, standing, military uniform and outdoors
May be an image of 2 people, people standing, military uniform and outdoors

Burimi/epokaere.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *