Home

Lajme

Ibsen Elezi – Deklaron Basha : Nuk do mblidhet Kuvendi i PD !

No Comments Lajme Opinion

Po statuti e thote qarte se kuvendi thirret nga 1/4 e antareve te kuvendit ose e antaresise. (Neni 43/2)
Ky me duket se ka rreshqitur keq fare nga rruga e zotit. Kujton se e ka prone te veten.
Ja çfare ben katapultimi, s’di rregullat e as normat me elementare te demokracise.
Per 8 vjet e bere lemsh dhe e degradove PD se te mbronte doktori, doje t’ja hiqje apo vije dikujt, vinte me vrap doktori te kutia dhe ja rraste voten “kip”, dilje per kandidim pas humbjeve, vinin ustallaret e doktorit dhe i mbushnin kutite “kip”, vinte ndonjeri te protestonte, dilnin te dera kamikazet e doktorit, na e ka lane amanet doktori “BURR”.
Jep doreheqjen dhe futja vrapit se tani te hedhin kollaj ne Lane “o budalla thirri mendjes” 🤣

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *