Home

Lajme

Vrau veten pasi ekzekutoi nënkomisarin, nëna tërheq nga morgu trupin e Aldi Ramës

No Comments Aktualitet Lajme

Trupi i pajetë i Aldi Ramës, i cili vrau nënkomisarin Saimir Hoxha, është tërhequr nga morgu në Tiranë.

Ai do të varroset nesër në Durrës dhe për ceremoninë mortore do të kujdeset e ëma.

Aldi Rama qëlloi në qafë dhe gjoks policin, teksa pas 4 orësh në arrati qëlloi dhe veten.

Ai ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës duke mos i mbijetuar dot plagëve të marra në kokë.

21-vjeçari u rritur nga prindër të divorcuar dhe kishte një të kaluar problematike..

Burimi/fastnewsalbania.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *