Home

Lajme

Halil Geci – SALI MUSTAFA I BURGOSUR DHE TURPËRUAR

No Comments Aktualitet Lajme

Leje që vetën e ka turpëruar por ja ka qit faqen e zezë UÇK-s dhe gjithë shqipëtarve
Për herë të parë sot jam në një mendim me Hashim Thaqin kur thotë se ai që se pranon gjykaten speciale është tradhëtar
Gjykata speciale e Kosovës në Hagë kunder Sali Mutafes deri më tash ka intervistuar tre dëshmitar shqiptar,
Nese del e verteta se Sali Mustafa dhe grupi i tij ka bërë aso poshtersish në emër të UÇK-s ku tregon tmerrin që kan perjetuar gjatë mbajtjes së tyre duke i dhunuar seksualisht dhe duke i çnjerzuar dhe rrahur bisht sopate brutalisht na jep të mendojm se Sali Shkau dhe shkit që e kan rrethuar këtë qen të qartur jo që duhet denuar por duhet…
Si duket Hashimi e pask ditur se kjo gjykat ja vlen të formohet, do ta shohim kur ti vjen radha e gjykimit të Hashimit se qka po na sjell te reja, apo ndoshta edhe ky si edhe Sali Aga ua ka prek prapanicat e dëshmitarve të tij,deri më atëhere mbetet te presim ne te kunderten Hashimi e paska pas ditur se gjykata ju paska pas dashur këtij vendi më fort se ajri.

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *