Home

Lajme

Enver Bytyci – Une e konsideroj veten te guximshem.

No Comments Lajme Opinion

Ndersa zotin Basha e kam kritikuar publikisht qe para tre-kater muajsh ne Report TV per mungese kurajo dhe guximi.
Por nuk do te kisha guxuar qofte dhe per pasojat personale qe do kisha, te merrja vendim personal per te shkarkuar dike, apo per ta perjashtuar ate! Lulzim Basha papritur eshte bere “i guximshem”, “me kurajo” dhe madje arrogant! Shkarkoi edhe Flamur Noken personalisht, pa diskutim, pa votim, pa dhene mundesi te mbrohet! Te njejten gje beri me themeluesin e Partise Demokratike, zotin Berisha.
Veprime te tilla krijojne bindjen te anetaret e PD-se se asnjeri prej tyre nuk eshte i mbrojtur, madje secili ndjehet i rrezikuar. Dhe nga kush? Nga vete kryetari i Partise Demokratike! Prandaj ai po e afron fundin e tij, madje ne menyre dramatike!

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *