Home

Lajme

U fut ne Big Brother dhe na dhuroi shumë emocione, Bora Zemanit i ndodh surpriza e papritur pas daljes

No Comments Argëtim Thashetheme

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit. Megjithatë, nuk ishte vetëm surpriza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë edhe një puthje njëri – tjetrit. Por, prania e Borës në Big Brother, çmendi rrjetet sociale.

Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +15 mijë ndjekës.

Padyshim që emocionet që dhuruan sot Bora dhe Donaldi dhe sinqeriteti i moderatores para publikut, bëri që ajo të kishte një audiencë mjaft të madhe në Instagramin e saj, ku nuk kanë munguar as fotot dhe videot.

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *