Home

Lajme

Edi dhe Ada kapen mat jashtë emisionit, konkurrentja e maskuar

No Comments Argëtim Thashetheme

Edi dhe Ada në “Përputhen” i dhanë një tjetër shans njohjes së tyre pas kërkesës për falje që konkurrenti bëri në “Përputhen Prime”.

Pas pajtimit, Edi dhe Ada duket se nuk kanë duruar dot deri në takimn e tyre të radhës në “Përputhen” dhe janë takuar jashtë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një fotografi të Edit dhe një vajze që pretendohet se është Ada.

Ajo e maskuar, ka qenë shumë e kujdesshme për të mos rënë në sy që ka dalë jashtë programit me Edin.

Takimet janë të ndaluara jashtë studios prandaj pritet që të trajtohet si rast në një prej puntatave të kësaj jave

Burimi/gazetaime.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *