Home

Lajme

Publikohen pamjet! Përplasje fizike në studio, përjashtohen dy konkurrent!!!

No Comments Argëtim Thashetheme

Ditë më parë ka qenë Bora që bëri me dije se gjatë publicitetit ka ndodhur një sherr mes djemve duke mos zbuluar se për kë bëhet fjalë.

Në Prime u zbulia se përplasja ndodhi mes Hysenit dhe Brunos si dhe u publikuan pamjet e sherrit ku shihen edhe banorët tjerë që kanë ndërhyrë.

Ky sherr dërgoi deri në përjashtimin e Hysenit dhe Bajos, i cili po ashtu u përfshi në zënkë.

Hyseni tha se nuk ka kuptim pas asaj ngjarje të qëndrojë më në program por ishte Bora që tha se edhe ashtu produksioni kishte vendosur përjashtimin e tij.

Hyseni tha se Bruno ironizoi faktin që ai i dhuroi një makinë Nikut duke i thënë se e ka bërë për show dhe shtoi se kjo gjë e irritoi dhe e bëri të dalë nga vetja.

Në anë tjetër edhe Bajo ka reaguar përmes rrjeteve sociale duke sqaruar situatën.

Burimi/gazetaime.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *