Home

Lajme

Hyseni rrëfen të vèrtetën për Alvisën: “Kur e shikoja me të tjerë…”

No Comments Argëtim Thashetheme

Hysen Ramaj, ish-konkurrenti i Për’puthen u prezantua dhe si ish-i dashuri i Alvisës. I ftuar te Shqipëria Live ai hódhi póshtë gjithë alúdímet se ata kanë díçka bashkë.

“Kemi 6 muaj që i kemi ndèrprèrë kontaktet“,- tregoi ai.

Gjithashtu Hyseni u pyet për faktin se si ishte të jesh në një emision për të gjetur dashurinë me ish-të dashurën.

“Në fillim nuk e mendoja se do ishte e vèshtìrë, por realisht në disa momente e kam ndjerë veten shumë në síklét sa thashë, po unë ç’dua që erdha këtu. Síkléti më i madh ishte kur ajo bënte takime me djemtë dhe ishte një afrimitet shumë i tepërt. “,- rrëfeu ai.

Hyseni tregoi dhe se si i sheh Alvisën me Bashkimin.

“Hyrjet e reja do i tràzòjnë shumë ujërat dhe ata dy nuk kanë për të qenë bashkë. Duke njohur pak Bashkimin, pastaj dhe Alvisën janë të dy që mbàjnë shumë mèrì e ìnàt. Do màrrin një tjetër drèjtim nga hyrjet e reja, besoj unë. Do dali me ndonjë nga djemtë dhe Bashkimi do mèrzìtet”,- tha ai.

Kujtojmë se gjesti húman i Hysenit i surprizoi të gjithë në “Për’puthen” teksa i dhuroi njërën prej makinave të tij, Nikut. Kjo dhuratë erdhi pasi ai dëgjoi hístórinë e tríshtë të jetës së tij, që për shkàk të një àksìdènti ka húmbúr njërën këmbë.

Ndërkohë, rrjeèi po zíen nga thàshethèmet se në fakt kjo makinë díkur ishte e Alvisës.

Hyseni reagoi duke móhuar çdo alúdím. “Jo nuk është e vèrtetë. Ajo ka qenë makina ime dhe Alvisa thjesht e ka pèrdòrur disa herë.”,- shkroi ai.

Burimi/shqiperianews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *