Home

Lajme

Arbana i kthehet keq Donaldit: Kontrollo tonin e zërit se…

No Comments Argëtim Thashetheme

Gjatë ditëve të fundit ka patur shumë debate në shtëpinë e Big Brother Vip dhe Donaldi ka qenë protagonist. Këto keqkuptime janë shoqëruar shpesh herë me tonë të larta zëri dhe ofendime.

Disa prej banorëve kanë pretenduar se mënyra e komunikimit të Donaldit kalon në bullizëm dhe në tension psikologjik. Prandaj Arbana i dha një këshillë Donaldit gjatë spektaklit të sotëm.

“Tonet e zërit duhet të kontrollohet, mund të komunikohet edhe pa ofendime. Duhet rrespektuar cdo person i cili në momente të caktuara ka një rol të caktuar. E di që përfshihesh emocionalisht por duhet të kontrollosh reagimet e tua, përndryshe e di se çfarë ndodh”, i tha ajo.

Burimi/gazetaime.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *