Home

Lajme

Ja si ja theva xhamin e makines se ish te dashurit pasi ai me tradhtoi…

No Comments Argëtim Thashetheme

Në takimin me Bledin, Ana ka folur për historinë e kaluar të dashurisë duke thënë se e kanë tradhtuar. Ajo zbuloi se ish të dashurit i ka thyer xhamin e makinës për shkak të impulsivitetit. Pasi u pyet nga Bledi nëse është xheloze, Ana tha se është shumë dhe duke qeshur u shpreh se partneri i saj do të survejohet 24 orë nga kamerat.

Ana: Jam shumë impulsive. Ish të dashurit i kam thyer xhamin e makinës. Mendon se kam diçka pozitive?

Bledi: Unë po mundohem të të nxjerr ëngjëllin.

Ana: Cila është çmenduria më e madhe që ke bërë në jetë?

Bledi: Kam bërë shumë. Mund të jenë 1 ose 2 që më kanë lënë shenjën në zemër

Ana: Ke tradhtuar ndonjëherë?

Bledi: Nuk kam parë gjë tjetër veç asaj. Po ty të kanë tradhtuar?

Ana: Më kanë tradhtuar.

Burimi/happeningnews.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *