Home

Lajme

BASHKIMI E HARRON SHPEJT ALVISËN, KAPET NË PRAPASKENË DUKE IA PËRKËDHELUR TRUPIN EFIT

No Comments Argëtim Thashetheme

Bashkim Saiti është konkurrenti kosovar i cili po merr pjesë në Përputhen 3.

Ai dhe Alvisa kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa sipas Hysenit ata dy kanë pasur takime edhe jashtë programit, shkruan lajmi.net.

Pas skandalit të Alvisës mes Hysenit, edhe pse i përfshirë mes tyre Bashkimi ka vazhduar qëndrimin në program.

Sot është postuar një video nga prapaskenat e programit kur Bashkimi shihet duke flirtuar me Efin.

Në një moment ai prek në trup Efin duke u interesuar për grimin që ka vënë.

Burimi/newsonline51.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *