Home

Lajme

BORA ZEMANI ZBULON VENDIMIN QË KA MARRË PËR MARRËDHËNIEN ME DONALDIN

No Comments Argëtim Thashetheme

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj i habitën të gjithë kur shkëmbyen një puthje në buzë gjatë takimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Kjo sepse ishte hera e parë që ish-çifti puthej para të gjithë shqiptarëve dhe për më tepër, tashmë që nuk janë bashkë.

Mirëpo kjo duket se nuk do të zgjasë edhe për shumë kohë. Bora i tha Donaldit se ata kanë shumë gjëra për të diskutuar jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe se problemet mes tyre nuk zgjidhen me një puthje në buzë. Por a po e pret moderatorja Veshajn derisa ai të dalë jashtë?

Bora vendosi t’i përgjigjet kësaj pyetjeje publikisht gjatë puntatës së “Për’puthen”. Ajo u “ngacmua” nga njëri prej konkurrentëve, Naimi, i cili i tha: “Të gjithë shqiptarët po presin përgjigjen”.

Më pas, Bora shtoi: “Të presin pak, se dhe unë po pres dikë”, duke nënkuptuar se ka vendosur të zgjidhë mosmarrëveshjet me Donaldin për t’u rikthyer sërish bashkë.

Burimi/newsonline51.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *