Home

Lajme

Myslim Murrizi – Halle te “ medha” te kane rene mbi shpine nga keta shejtaner qe takon gjithe kohen prej 2 vitesh Zj Kim!

No Comments Lajme Opinion

E fillove detyren si pasardhese e Donald Lu qe kishte prioritet dhe shume pasion “ peshkimin” por qe gjuetia eshte me fat, dhe fale spektrit te veshtire te “ faunes” qe ka Shqiperia, Ai nuk kapi asnje qefull se peshk te cilesise se larte jo e jo
Pastaj prej dy vitesh more “ grepat” dhe fillove te kerkosh basene me uje per ti hedhur ,qe te kapesh “ peshq” ,por mesa duket nuk ke gjet akoma “moçalin” ku rrine e ushqehen me pisllikun qe gatuajne vete peshkaqenet e ketij vendi, sepse vete peshkaqenet qe Ti takon prej 2 vitesh Zj Kim, te tregojne gropa uji te vogla e aty grepi ngec ne toke
U perpoqe ti “ pajtoje” me 5 qershor 2020,keta qe nuk jane zemeruar kurre prej 30 vitesh me njeri tjetrin , por te mashtruan sikur ishin ne prag lufte, e prap shejtanet u “zemeruan “pas 25 prillit se nuk fituan dot te gjithe
U “ lodhe “ e u “ sfilite” duke shkuar sa tek njeri shejtan tek tjetri qe te pranonin rezultatin e zgjedhjeve, por shejtanet qe nuk moren dot karrike prap u “ zemeruan”
Pas zgjedhjevje e ke lene “ grepin” me duket dhe ke mare “ dyfekun” per te ndryshuar llojin e gjahut, nga peshkimi ke dale per DERR, por nuk ke “ zagar” per te gjuajtur derr me duket, se DERRI nuk gjuhet me kone Zonjash qe mbahen me zinxhire floriri ne qafe
Dhe Ju Zj Kim nuk i njihni fare derrat e “ pyllit” tone por mendoni qe do ju dalin ne “ prite” vete, e Ju vetem sa do shkrepni kembezen
Jo joooo , keta jane “ derra” qe duan “ ZAGAR” te forte per tu shkulur nga strofulla qe te vijne ne prite, por me ata qe Ju po mbani e ” ushqeni” prej vitit 2016 ku niset reformen, keta lloj “ derrash” jo qe nuk pjerdhin por kane per te jetuar derisa te ngordhin nga dhjami i tyre
Une si gjahtare po te them nje shprehje qe perdorin gjahtaret ne Shqiperi Zj Kim
NUK GJUHET PER DERR, ME ZAGARE SHKURTEZE
Sot qenke “ merzitur” se paskan folur me fjalor te keq “ elita intelektuale” qe “ zbarkoi ne Kuvend me 10 shtator??????
U “habita “shume qe qenke “ zhgenjyer” ne priteshmerine Tende!!!
Nje “ keshille” miqesore po te jap, megjithese e di mire qe keni plot keshilltare
Mos e ndrysho “ zanatin” persa te jesh Ambasadore ne Shqiperi kurreeee
Je prezantuar si “ gjahtare” me grep, nuk ke pse te behesh “ edukatore” por hiqe grepin dhe mer BERRETEN ( armen) dhe perpiqu ti japesh kurajo atyre qe paguhen per te kapur “ derra” qe te mos “ lehin” sa per ti trembur por tu shkojne bute bute drejti ne fole ku rrine e gjithe “ tufa” se bashku
Se me “ verejtje” ne biografi dhe me note sjllje apo korigjime fjalimesh, keta as nuk skuqen as nuk zverdhen jo nga Ju por çfare nuk i kane thene njeri tjetrit me liber shpije prej 30 vitesh, e perseri jane te gjithe bashke ne “ strofullen” e tyre ,dhe aty hane aty dh… aty zhgerryten, aty pjellin aty luajne e aty gezojne , pamvaresish se bejne sikur zihen

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *