Home

Lajme

“Tani shit libra”, Sokol Balla “thumbon” Ben Blushin pas largimit nga Top Channel: Karma nuk gabon kurrë adresë…

No Comments Aktualitet Lajme

Ditën e sotm Ben Blushi ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Top Channel, të cilin e mbante prej 4 vitesh.

Gazetari Sokol Balla përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar largimin e Blushit, duke u shprehur se karma nuk gabon kurrë adresë, teksa thotë se tashmë ai do të kthehet sërish të shesë libra.

“Ishte për vizitë para 4 vjetësh në dhjetor. Pas 4 vjetësh, trokiti sërish në dhjetor dhe sërish në të njëjtën derë. Derën ia hapi një Tjetër. Po fytyra që Tjetri pa sa hapi kanatet e derës, ishte e njëjta: Karma, ajo që nuk gabon kurrë adresë: “Tani shit libra”, i tha e iku””, shkruan Balla.

Burimi/newsbomb.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *