Home

Lajme

“Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të dytë

No Comments Kulture

Aktori turk Kenan İmirzalıoğlu, i njohur për publikun shqiptar si “Mehmet Kosova”, do të bëhet baba për herë të dytë.

Kenan İmirzalıoğlu dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, në tetor të vitit të kaluar, u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Lali dhe si duket kësaj radhe Lali do të bëhet me një motër, përcjell Klankosova.tv

Mësohet se Sinem Kobal, e cila tashmë po shijon mëmësinë, është në muajin e tretë të shtatzënisë.

Burimi/klankosova.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *