Home

Lajme

Enver Bytyci – Sot ne Diten e Rinise ambasadorja Yuri Kim u ka rekomanduar shqiptareve “Te zgjedhin te ardhmen e jo te shkuaren”!

No Comments Lajme Opinion

Kjo do te thote se rrezimi i diktatures, sakrificat e studenteve dhe heroizmi i Azem Hajdarit jane e shkuara.
Nderkaq para dhjete diteve ajo u rekomandoi shqiptareve qe 29 nentorin e themelimit te diktatiures ne Shqiperi ta respektojne si “diten e lirise”! D.m.th “Rrofte diktatura dhe poshte demokracia e studenteve te dhjetorit 1990”! Ky eshte mesazhi i Yuri Kim.
Jo vetem demokratet, por te gjithe shqiptaret duhet te ndjehen te fyer nga kjo stratageme intriguese dhe poshteruese e zonjes Kim! Ne duhet te mblidhemi dhe te bejme nje peticion per presidentin amerikan Joe Biden, qe Yuri Kim te largohet nga Shqiperia!
Ndryshe do te legjitimojme diktaturen e Sorosit ne Shqiperi!

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *